SteelCity to młoda firma z doświadczeniem w branży. Realizujemy projekty na terenie Polski i Europy.

Wykonujemy konstrukcje stalowe, schody zewnętrzne, wewnętrzne, proste, kręcone ze stali nierdzewnej, czarnej, mosiądzu. Oferujemy również balustrady stalowe, w tym również balustrady ze stali nierdzewnej. Robimy balustrady tarasowe, balkonowe i schodowe zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. W ofercie naszej znajdują się także meble metalowe (dla sklepów i gastronomii), poręcze, barierki, maszty, daszki szklane nad drzwi i schody samonośne w tym również schody ze szklanymi stopniami. Nasza oferta obejmuje również konstrukcje stalowe na zamówienie np. konstrukcje pod tablice reklamowe.

Wykonujemy również prototypy ze stali, jesteśmy w stanie wykonać wszystko pod zamówienie.

Naszymi klientami są firmy jak i klienci indywidualni. Szczególną uwagę zwracamy na jakość wykonania, jest to dla nas najważniejszym priorytetem. Głównym naszym celem jest zadowolenie każdego klienta.

Dzięki sprawdzonej współpracy z podwykonawcami, możemy zaoferować konstrukcje stalowe łączone z drewnem, szkłem – solidny wyrób w atrakcyjnej cenie. Każda nasza realizacja wymaga indywidualnego podejścia i podlega indywidualnej wycenie.

Konstrukcje stalowe na indywidualne zamówienie.